Uragun w pełni uzbrojony na gamescom – zobacz pierwsze fragmenty gry z biomu Barcelona!

Niezależny producent gier komputerowych, firma Kool2Play, wybiera się na gamescom (25-27 sierpnia) by zasilić grono najciekawszych produkcji indie z całego świata w ramach wirtualnej strefy Indie Arena Booth (25-29 sierpnia).

Specjalnie z tej okazji twórcy przygotowali obszerne wideo z gry Uragun. Nowy materiał pokazuje pełne przejście jednej z aren przy wykorzystaniu dwóch różnych zestawów broni oraz walkę z jednym z bossów. Wśród pokaźnego arsenału można znaleźć m.in. potężny rocket launcher w zestawie z railgunem, czy szybkie auto rifle w połączeniu z bardzo skutecznym bumerangiem.

Prace nad Uragun idą pełną parą i nie możemy doczekać się, żeby dzielić się kolejnymi materiałami z naszej gry. Od jakiegoś czasu pokazujemy jak w akcji sprawuje się nasz mech, nowa kamera i oprawa graficzna prezentując pełne akcji fragmenty z biomu (poziomu) „Hong Kong”, ale to tylko wycinek z tego co szykujemy. Gamescom to święto graczy i uznaliśmy, że to idealny moment, żeby pokazać zupełnie nową część gry. Tym razem prezentujemy gameplay z biomu „Barcelona” z różnymi zestawami broni, co też pokazuje w jak zróżnicowanym otoczeniu i różnymi metodami przyjdzie nam toczyć dynamiczne walki z przeciwnikami. – mówi Krzysztof Szulc, Publishing Director Kool2Play.

Nowe wideo z rozgrywki można znaleźć w wirtualnej strefie Indie Arena Booth – należy się zalogować, a następnie udać do sekcji Arcade Village, Piętro 2/Action 2, a następnie znaleźć maszynę typu arcade z plakatem z gry. Gameplay jest również dostępny osobno w serwisie YouTube.

Obejrzyj najnowszy gameplay:

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: https://bit.ly/3z0MLV3

Uragun to naładowany akcją futurystyczny top-down shooter, w którym gracz wciela się w przyjaznego, a zarazem zabójczego mecha, by następnie stanąć do walki z zastępami wrogów sterowanymi przez SI. W ręce gracza oddano pokaźny arsenał, mnóstwo przydatnych modyfikacji i wybuchowych umiejętności. Uragun to przede wszystkim:

  • możliwość grania przyjaznym, ale zabójczym mechem, którego zdolności można dostosować wedle potrzeb,
  • ulepszanie arsenału poprzez dodawanie modyfikacji, które dają rewelacyjne bonusy,
  • ciągłe eksperymenty i improwizacja – w celu zaatakowania za pomocą idealnego combo,
  • rozbudowany system progresji, dzięki któremu potencjał mecha jest stale zwiększany,
  • znane miejscówki – tutaj przedstawione jako futurystyczne biomy kontrolowane przez wrogą SI.

Premiera Uragun już w czwartym kwartale 2021 roku w ramach wczesnego dostępu na Steam.