PAX Online X EGX Digital: polski top-down shooter, Uragun, prezentuje dużo nowej, wybuchowej rozgrywki

Niezależny producent gier komputerowych, firma Kool2Play, ma przyjemność poinformować, że Uragun znalazł się w ścisłym gronie polskich gier obecnych na targach PAX Online X EGX Digital. Dzięki temu wyjątkowemu wyróżnieniu, ta nadchodząca polska produkcja może liczyć na własną, wirtualną przestrzeń wystawienniczą i dotarcie do szerokiego grona mediów, twórców i graczy z całego świata.

PAX Online X EGX Digital to kolejna duża, branżowa impreza online, która już teraz promowana jest jako największe wydarzenie tego typu na świecie. Według szacunków całość może dotrzeć nawet do miliona graczy, a w widoczności targów mają pomóc prestiżowi partnerzy tacy jak Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, Nintendo Life, USGamer, Digital Foundry oraz GamesIndustry.biz. Ten wyjątkowy festiwal startuje już jutro i zakończy się 20 września.

Studio Kool2Play zapowiada nowości. Twórcy zachęcają do pobierania nowej, stale aktualizowanej wersji demo, a wisienką na torcie jest opublikowany właśnie obszerny materiał wideo z nowymi fragmentami rozgrywki oraz komentarzem jednego z twórców.

„Uragun to przede wszystkim swoboda w dobieraniu arsenału i umiejętności i zabawa tym co możemy osiągnąć z ich kreatywnego połączenia. W nowym materiale chcieliśmy pokazać, że to od gracza zależy, w jaki sposób przejmie kontrolę nad sytuacją. Kluczowe są szybkie, instynktowne decyzje.” – powiedział Mariusz Leśniewski, Creative Director.

Obejrzyj najnowszą rozgrywkę z #PAXEGX:

Pobierz najnowsze demo: https://store.steampowered.com/app/724000/Uragun/

Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite. Gracz przejmuje kontrolę nad potężnym mechem i staje w obliczu olbrzymiej i zróżnicowanej hordy maszyn kontrolowanych przez SI, które kiedyś służyły ludzkości, ale u szczytu zmian klimatu i ekstremalnych katastrof pogodowych zwróciły się przeciwko ich twórcom. Gra pojawi się w usłudze wczesnego dostępu na Steam w 2020. Premiera wersji konsolowych już w 2021 roku.

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: https://bit.ly/uragun_demokit