Uragun z datą premiery w Early Access, nowym trailerem i darmowym demem w trakcie lutowego Steam Next Fest

Niezależny producent gier, firma Kool2Play, ma przyjemność ogłosić, że już 30 marca  top-down shooter Uragun, ukaże się w usłudze Early Access na Steam. Ponadto, w trakcie nadchodzącego wydarzenia Steam Next Fest (21-28 lutego), gracze będą mogli pobrać darmowe demo i zapoznać się ze śmiertelnie groźnym, ale uroczym Mechem, który poszukuje swojego pilota w świecie opanowanym przez wrogie maszyny. Będzie to doskonała okazja żeby sprawdzić grę przed jej marcową premierą we wczesnym dostępie.

Po całkowitej przebudowie rozgrywki w 2021 r. związanej z dołączeniem do zespołu Game Directora – Frana Avilésa (Deep Rock Galactic), Kool2Play może wreszcie zaprezentować swoją przepełnioną akcją futurystyczną grę z gatunku top-down shooter.

W grze Uragun wcielisz się w zabójczego, ale uroczego Mecha, który przebudził się, by odkryć, że świat został opanowany przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Poszukiwania twojego zaginionego pilota i zarazem przyjaciela zaprowadzą cię do różnych wyjątkowych miejsc, takich jak gorąca Barcelona, futurystyczny Hong Kong czy zaśnieżone górskie szlaki Ameryki Północnej. Aby przetrwać, będziesz musiał stoczyć liczne wymagające i dynamiczne walki. Rozwijaj swoje umiejętności i nowe rodzaje broni, od strzelb i karabinów automatycznych po plazmowe bumerangi i wyrzutnie rakiet, które zwiększą twoje szanse w starciu z przeciwnikami.

Uragun to:

  • Szybkie, dynamiczne starcia, które poddadzą próbie twoje umiejętności i refleks
  • Starannie wykonane etapy gry, dostosowane do intensywnych wyzwań
  • Zabójczy wachlarz broni, który możesz ulepszać w trakcie rozgrywki
  • Dewastujący przeciwników, lecz ujmujący Mech, w ujmującym, zdewastowanym świecie

Zwiastun można obejrzeć tutaj:

Zawartość wersji demonstracyjnej gry składa się z samouczka i 4 misji rozgrywających się w dwóch różnych biomach. Gracze będą mogli zapoznać się z podstawowymi mechanikami, nauczyć się sterowania Mechem oraz poznać świat gry.

Demo będzie dostępne od 21 lutego na stronie gry na Steam: https://store.steampowered.com/app/724000/Uragun/

Więcej informacji o grze znajdziesz na Steam i na stronie Kool2Play. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne treści wideo można znaleźć na kanale YouTube studia.

Śledź grę w mediach społecznościowych:

Facebook

Twitter

oraz kanały Kool2Play:

 Facebook

 Twitter

 Instagram

Twórcy gry zapraszają również wszystkich do dołączenia do oficjalnego serwera Uragun na Discordzie, gdzie można spotkać się z członkami społeczności, porozmawiać z producentami oraz podzielić się opiniami na temat gry. Każdy komentarz jest brany pod uwagę!

Materiały dla prasy znajdują się pod adresem: https://bit.ly/uragun-kit