Uragun – wymagający top-down shooter otrzymał nową, wypakowaną po brzegi akcją wersję demonstracyjną

Niezależny producent gier komputerowych, firma Kool2Play, nie zwalnia tempa. Studio właśnie udostępniło graczom nową, darmową wersję demonstracyjną ich nadchodzącej produkcji – Uragun. Nowe demo to wyśmienita okazja, by zapoznać się z podstawowymi mechanikami gry, wypróbować w praktyce kuszący arsenał (w tym działo grawitacyjne!), a przede wszystkim – odbić port w Barcelonie z rąk wrogiej SI.

Najnowsze demo stanowi jedynie fragment gry będący zapowiedzią naszego autorskiego systemu walki, ale już teraz stężenie akcji na metr kwadratowy jest porażające. Gracz z miejsca zostaje rzucony w wir walki i chcąc przetrwać musi podejmować instynktowne decyzje w mgnieniu oka. Uragun to ciągłe eksperymentowanie z arsenałem i nacisk na tworzenie zabójczych kombosów. To wyjątkowa gra, w której coraz bardziej przypieramy gracza do ściany dając mu zarazem potężny arsenał, którego efektywność i moc zależą w dużej mierze od sprytu i kreatywności gracza, więc gorąco zachęcam do spróbowania swoich sił w walce z hordą bezwzględnie skutecznej SI. – powiedział Mariusz Leśniewski, Creative Director.

POBIERZ DEMO JUŻ TERAZ: https://store.steampowered.com/app/724000/Uragun/

Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite (progresja nieobecna w Demo). Gracz przejmuje kontrolę nad potężnym mechem i staje w obliczu olbrzymiej i zróżnicowanej hordy maszyn kontrolowanych przez SI, które kiedyś służyły ludzkości, ale u szczytu zmian klimatu i ekstremalnych katastrof pogodowych zwróciły się przeciwko ich twórcom. Premiera we wczesnym dostępie na Steam w 2020 roku, podczas gdy wersje konsolowe ukażą się w 2021 roku.

Materiały prasowe są dostępne pod adresem: https://bit.ly/uragun_demokit

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej stronie w serwisie Steam oraz dedykowanej stronie internetowej. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne materiały wideo znaleźć można na kanale YouTube studia. Zachęcamy także do śledzenia profili gry w serwisie Facebook oraz Twitter, a także profili studia Kool2Play w serwisach Facebook, Twitter oraz Instagram.

Twórcy zachęcają również do dołączenia do oficjalnego serwera Uragun na Discordzie – tam można spotkać członków społeczności, porozmawiać z producentami, a także zostawić cenny feedback. Każda uwaga jest brana pod uwagę!