Nadchodzący top down shooter Uragun zaprezentowany w oficjalnym trailerze

Studio Kool2Play ma zaszczyt zaprezentować pierwszy trailer do najnowszej gry Uragun. Wideo ma wprowadzić graczy w główne założenie fabularne tytułu, a także pokazać nigdzie nie dostępne wcześniej fragmenty gameplayu.

Materiały graficzne są dostępne do pobrania pod adresem: https://bit.ly/uragun_mediakit

Uragun to hardcore top down shooter z elementami taktyki, gdzie główną osią fabuły jest walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć. Poziomy są zaprojektowane w oparciu o prawdziwy układ map światowych metropolii. Gra więc pozwoli użytkownikom zasiąść za sterami potężnego mecha walczącego z falami super inteligentnych botów kierowanych AI, rozprzestrzeniających się po ulicach Nowego Jorku, Londynu, Berlina, Moskwy, Pekinu i Warszawy.

Uragun łączy w sobie klimat kultowego Syndicate i dynamikę Crimsonland z elementami taktycznymi Helldivers, a głównym projektantem gry jest Jacek Wesołowski, stojący za tak uznanymi tytułami jak Bulletstorm czy Hard Reset. Najważniejszym elementem produkcji będą przeciwnicy, cechujący się złożonymi i zgranymi działaniami, dzięki sterowaniu przez unikalną AI, a nie z góry oskryptowane akcje i zachowania. Twórcy zapowiadają zróżnicowanych wrogów, z których każdy będzie stosował unikalną taktykę dostosowaną do jego możliwości i uzbrojenia, a także modyfikował swoje działania stosownie do warunków otoczenia.

Gra pojawi się na platformie Steam w modelu Early Access na początku 2020 roku.

Uragun pojawi się w pełnej wersji na platformie Steam, a także konsolach Nintendo Switch, Xbox i PlayStation w połowie 2020 roku.