Zarząd

  • Zarząd

Marcin Marzęcki – Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Od 25 lat związany z branżą gier. Zaczynał jako dziennikarz w PC Gamer. W latach 1999 – 2008 był związany z CD Projekt jako marketing menager, a później jako Marketing Director. W latach 2009-2010 pełnił funkcję Dyrektora ds. PR i Marketingu w CD Projekt RED i odpowiadał m.in. za Brand management gry Wiedźmin 2. W 2010 roku założył Kool Things, a od 2013 jest współzałożycielem Kool2Play.

Michał Marzęcki – Absolwent Politechniki Warszawskiej. Jest doświadczonym programistą, związanym z grami kompute- rowymi dzięki pracy m.in. w CD Projekt oraz Gamigo. W latach 2010 – 2016 pełnił funkcję Software Developer Team Leada w Deloitte. Należy do współzałożycieli Kool2Play, gdzie pełni funkcję Dyrektora Studia.

  • Rada nadzorcza

Piotr Gałęzowski – Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodo-wskiej w Lublinie. Wieloletni dyrektor oraz menager akcji specjalnych w szanowanych firmach na rynku, m.in. w Grupie Eurozet i Grupie Radiowej Agory sp. z o.o. W Kool2Play pełni funkcję członka Rady Nadzorczej.

  • Akcjonariat

Wkrótce.

  • Ład korporacyjny

Wkrótce.