Warszawskie studio szykuje aż trzy ciekawe premiery. Kool2Play trafi na New Connect w 2020 r.

Kool2Play potwierdza plany związane z NewConnect. Na „małej giełdzie” warszawskie studio chce się znaleźć na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 r.  W planach produkcyjnych spółki znajdują się obecnie trzy tytuły: top down shooter Uragun, action adventure City of Minds i strategia o nazwie kodowej Odbudowa. W ich marketing zaangażowana będzie spółka córka- Kool Things, jedna z najbardziej doświadczonych agencji zajmujących się promocją gier w Europie.

Kool2Play to wyjątkowa spółka w polskiej branży gier. Firma ma wieloletnie doświadczenie w samodzielnym produkowaniu i wydawaniu gier, doświadczony zespół developerski i niezwykle cenny walor – ogromne doświadczenie w promocji gier. Kool2Play jest właścicielem agencji specjalizującej się w promocji gier, Kool Things. To jedna z najbardziej doświadczonych agencji w Europie, które promowała gry w wielu krajach dla takich klientów jak Activision, Blizzard, PUBG Corp, Pokémon, Square Enix, Wargaming, Devolver i wielu innych topowych marek z branży gier.

 – Jestem przekonany o ogromnym potencjale rozwojowym Kool2Play. Patrząc na polski rynek producentów gier, można stwierdzić, że niewiele jest na nim spółek łączących duży know how w zakresie produkcji i promocji gier. Do tego zacnego grona bez wątpienia należy K2P. Zważywszy na fakt, że firma jest tak naprawdę w początkowej fazie rozwoju, myślę że Kool2Play daje inwestorom ogromny potencjał wzrostu wraz z rozwojem spółki – mówi  Marcin Marzecki, prezes Kool2Play.

Obecnie Kool2Play pracuje nad trzema tytułami. Pierwszy z nich to Uragun, hardcorwy  top down shooter, który najprościej można sklasyfikować takimi określeniami jak: szybka akcja z elementami taktyki okraszona wspaniałymi efektami audio-wideo.Chcemy pokazać graczom maksymalnie dopracowany produkt, który będziemy rozwijać dalej przy udziale społeczności Steam. O dacie wejścia gry do wczesnego dostępu poinformujemy na początku października – zapowiada Marzęcki. Uragun pojawi się w pełnej wersji na platformie Steam, a także konsolach Nintendo Switch, Xbox i PlayStation w 2020 roku.

Spółka Kool2Play pracuje również nad tytułem z gatunku action adventure – City of Minds, będącym wizją dystopijnej przyszłości, w której ludzie zajmują się wyłącznie pracą i konsumpcją treści produkowanej przez influencerów. Z kolei projekt o kodowej nazwie Odbudowa to zupełnie nowatorskie podejście do konwencji city builderów z elementami kierowania pojedynczymi mieszkańcami.