Uragun

Uragun to top-down shooter, w którym gracz zasiądzie za sterami potężnego mecha walczącego z falami super inteligentnych botów kierowanych AI, rozprzestrzeniających się po ulicach znanych miast.

Przez wiele lat ludzie przeznaczali większość zasobów planety, aby udoskonalać technologie stojące za SI. Tym samym niestety przestali on zważać na ciągle przekształcające się środowisko. Wszystko zmienia się za sprawą katastrofy naturalnej, powodującej podnoszenie się poziomu wód na świecie. Ludzkość została zmuszona do migracji w głąb lądu, jednak aby to się udało konieczna była pomoc maszyn kierowanych sztuczną inteligencją. W pewnym momencie AI decyduje się zdziesiątkować ludzkość, by zapobiec kolejnym katastrofom.

Cechy gry

  • Przeciwnicy cechują się złożonymi i zgranymi działaniami, a nie z góry oskryptowanymi akcjami i zachowaniami
  • Boty wzorowano zarówno na ludziach, jak i… zwierzętach. Aby ich pokonać, koniecznie będzie dostosowanie swojej taktyki do każdego z nich
  • Poziomy w grze bazują na układach prawdziwych miast (między innymi Barcelona, Warszawa, Nowy Jork) i innych nietypowych miejscówek. Gotowy na wyprawę na Księżyc?
  • Rozgrywka oparta o akcję i adrenalinę, a Twój mech to maszyna przeznaczona do destrukcji. Oddajemy w Twoje ręce pokaźny arsenał i szereg wzmocnień, dzięki którym zmiażdżysz swoich wrogów
  • Lokalna kooperacja dla dwóch graczy (przewidziana w pełnej wersji gry) to podwójne zniszczenie i podwójna zabawa!